PIERWSZA WYGRANA

Drużyna młodzików wybrała się do Nowej Jastrząbki na mecz. Nasz zespół od samego początku zaczął atakować rywala i już w 4 minucie pierwszego gola zdobył Krystian Marcinkowski. Drużyna z Nowej Jastrząbki jeszcze dobrze nie otrząsnęła się  po pierwszej bramce a już w 7 minucie przegrywała 2:0 po golu zdobytym przez Mikołaja Szewczyka. Na kolejnego gola nie trzeba było długo czekać, w 17 minucie na listę strzelców wpisał się Paweł Jonak. Jeszcze przed przerwą wynik na 4:0 ustawił zawodnik Nowej Jastrząbki zdobywając bramkę samobójczą. Druga połowa znowu słabo zaczęta w naszym wykonaniu i stracona bramka już w 31 minucie. Później obie drużyny prowadziły wyrównany pojedynek w środku pola. w samej końcówce meczu niestety nasza drużyna straciła jeszcze jedną bramkę i mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla naszego zespołu. Gratulacje za wygrany mecz, ale jeszcze trzeba wyeliminować błędy w obronie i trzymać koncentrację w całym meczu.