REMIS Z MĘDRZECHOWEM

W dniu 21.09.2018 r nasza drużyna młodzików rozegrała kolejny mecz, tym razem przeciwnikiem była drużyna z Mędrzechowa. Mecz obfitował w dużą ilość sytuacji podbramkowych, chociaż w pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się zdobyć gola. Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza sporo sytuacji lecz ciągle bez bramek, aż do 51 minuty kiedy nasi rywale wyszli na prowadzenie za sprawą Jakuba Kic. Nasza drużyna nie załamała się i walczyła do samego końca a w nagrodę otrzymała bramkę zdobytą w 58 minucie przez Artura Babło po dośrodkowaniu Mikołaja Szewczyka. Gratulacje dla chłopaków za walkę do samego końca. Teraz czekamy na kolejne wygrane mecze i równie wysokie zaangażowanie naszych zawodników.